Paulina Pytlas (Baran)

Z akrobatyką sportową związana od dziecka. W latach 1998-2004 trenowała w TS Piramida Kielce. Pracę trenerską rozpoczęła w 2009 roku pod okiem Adama Makowskiego i Anny Kowalskiej. W 2010 roku uzyskała stopień instruktora dyscypliny sportu akrobatyka sportowa w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, Jako trener pracowała również w WDK w Kielcach oraz w SP nr 32 w Kielcach szkoląc tancerzy zespołu Trzpioty i Renesme. W 2014 roku zdobywa tytuł trenera klasy drugiej akrobatyki sportowej przyznany przez Instytut Kształcenia Zawodowego w Gorzowie Wielkopolskim Od września 2013 roku pracuje w Akademii Tańca Dance Fit prowadząc w niej grupę akrobatyczną Replay. Dzieci uczą się elementów indywidualnych i zespołowych, zarówno statycznych jak i dynamicznych, zróżnicowanych w zależności od umiejętności od klasy młodzieżowej, przez trzecią do drugiej, a w przyszłości również pierwszej i kto wie… może i mistrzowskiej.

Tomasz Dziuba

tancerz, instruktor tańca, trener akrobatyki
Gdy miał 7 lat na zajęcia z akrobatyki do K.S. Tęcza zaprowadził go kolega z bloku. Obaj chcieli skakać salta „jak komandosi”. Po dwóch latach zafascynował go jednak taniec towarzyski (zdobył m.in. V-ce mistrzostwo Okręgu Świętokrzyskiego) Były tancerz Kieleckiego Teatru Tańca z którym występował na scenach m.in Teatru Wielkiego Opery Narodowej. W dalszym ciągu dokształca i rozwija się szkoląc się u wielu trenerów: Witalij Orichowski, Adrian Durka, Bartłomiej Kaźmierski, Adam Makowski. Pamiętam swoje marzenia, gdy jako siedmiolatek chodziłem z kolegą na zajęcia. W głowie miałem swoje cele i do nich dążyłem. Każde dziecko je ma, każde ma je swoje. Uważam, że rolą trenera jest pomóc dziecku je urzeczywistnić

Katarzyna Oleś

Od 15 lat tancerka sportowego tańca towarzyskiego. Wielokrotna Mistrzyni Okręgu Świętokrzyskiego w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, zwyciężczyni oraz finalistka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego. Posiada klasę taneczna S w tańcach latynoamerykańskich i klasę A w tańcach standardowych. Instruktor sportu ze specjalizacją taniec towarzyski, a także instruktor rekreacji ruchowej. Aktywna tancerka Polskiego Towarzystwa Tanecznego (WDC) oraz International Dance Organization. Mistrzyni Świata latino show formacji, finalistka Mistrzostw Świata mini formacji latino show, 4 miejsce na Mistrzostwach Polski w salsie. Swoją wiedzę zdobywa u najlepszych konsultantów m.in. Anny i Norberta Mika, Anny i Lecha Romankiewiczów, Małgorzaty Garlickiej-Sudoł, Romana Pawelca. Studentka IV roku Elektrotechniki na Politechnice Świętokrzyskiej.